1. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła, o godz.16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Jadwigi Śląskiej.
  3. We wtorek wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  4. W środę święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. W naszej parafii w środę 18 października będziemy obchodzić święto 2 rocznicy konsekracji naszego kościoła, dlatego zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą dziękczynno – błagalną i różaniec w środę na g. 17.00. Pół godziny wcześniej będzie możliwość skorzystania na tę okazję ze spowiedzi świętej. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów.
  5. W piątek wsp. św. Jana Kantego, prezbitera, o g. 16.00 spotkanie DSM.  Nabożeństwo i spotkanie w grupach dla uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z rodzicami w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania o g. 17.00.
  6. W sobotę wsp. bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
  7. W następną niedzielę Światowy Dzień Misyjny. Składka na tacę na misje.
  8. Niedługo Uroczystość Wszystkich Świętych, będzie okazja do zyskiwania odpustu dla dusz w czyśćcu cierpiących, a do tego potrzebny jest stan łaski uświęcającej. Codziennie okazja do sakramentu pokuty pół godziny przed wieczornym nabożeństwem. Można składać kartki z wypominkami.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać„ za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła złożone w kopertach, kancelarii i na konto parafialne.
  10. W przyszłą niedzielę, tj. 22.10.2017r., w naszej parafii odbędą się wybory do Rady Parafialnej. Zostali zgłoszeni następujący kandydaci:
    1. Maria Sukiennik
    2. Władysław Siembab