XXIX Niedziela Zwykła –  22.10.2017 r.

1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła, w całym Kościele obchodzona jako Niedziela Misyjna, o g. 16.30 różaniec ofiarowany będzie w intencji misjonarek i misjonarzy, po nim Msza święta.
  2. Codziennie od g. 16.30 spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  3. W środę po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów.
  4. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM. Spotkanie grupy młodzieżowej i lektorów o g. 19.00.
  5. W sobotę święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. W najbliższą sobotę doroczne spotkanie członkiń i członków róż różańcowych będzie w Tarnowie w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, które rozpocznie o g. 10.00 Msza święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa. Zapisy na wyjazd do środy, aby wiadomo było czy zamawiać autobus, czy nie.
  7. W następną niedzielę w Łączkach Brzeskich o godz. 11.00 suma odpustowa ku czci św. Judy Tadeusza. Próba chóru parafialnego będzie w przyszłą niedzielę o g. 18.00.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w kopertach i na konto parafialne na potrzeby inwestycyjne w naszym kościele oraz składane przy okazji wypominków. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na potrzeby misji.
  9. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty : + Janina Żachowska z Przedmieścia, l. 96 i + Eugeniusz Budziwojski z Rzemienia, l. 73. Pogrzeb +Eugeniusza będzie jutro w poniedziałek o g. 12.00 wyprowadzenie z domu pogrzebowego Eden, o g. 12.30 Różaniec w kościele, o g. 13.00 Msza święta. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  10. We wtorek 24 października o g. 12.45 przy naszym kościele zostanie podstawiony ambulans diagnostyczny i będzie możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych gęstości kości /badanie densytometryczne/, objętości i wydajności płuc /spirometryczne/ oraz równowagi kwasowo-zasadowej. Są to badania bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne. Szczegóły na ulotkach, które można pobrać przy wyjściu z kościoła.