1. Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, o g. 16.30 różaniec za zmarłych z wypominkami.
  2. Codziennie po Mszy świętej wieczornej wypominki z modlitwą za zmarłych
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji zmarłych dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła. W środę na kolejne wieczorne nabożeństwo przed i Komunią świętą o g. 17.00 przyjdą dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami.
  4. W czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  5. W piątek wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM. po Mszy świętej wieczornej na  plebanii spotkanie grupy modlitewno-biblijnej św. Eliasza. a spotkanie dla młodzieży w Domu Parafialnym.
  6. W sobotę wsp. św. Marcina z Tours, biskupa, Narodowe Święto Niepodległości, o g 17.00 w naszym kościele Msza święta za Ojczyznę w 99 rocznicę odzyskania niepodległości, po Mszy świętej Apel Poległych przygotowany przez młodzież.
  7. Za dwa tygodnie 19 listopada poświęcenia nowych organów, pobłogosławienia witraży i odnowionego przy finansowym wsparciu Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Przemyślu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Starostwa Powiatowego w Mielcu i Urzędu Miejskiego w Mielcu, Grobowca Rodziny Boguszów dokona J.E. Ks. Bp dr Stanisław Salaterski. Mamy nadzieję, że wykonawcy wywiążą się na czas ze swojego zobowiązania.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie naszego kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Ks. Kanonik Ignacy Piwowarski, l.76, emerytowany proboszcz w Radgoszczy, były wikariusz w naszej parafii w latach 1967 – 1971, wielki patriota, kapelan „Solidarności”. Pogrzeb jego odbył się wczoraj w Buczu k/Brzeska, jego rodzinnej parafii, gdzie przebywał 11 lat w charakterze rezydenta.
  10. MPGK Sp. z o. o. w Mielcu uprzejmie informuje, że w związku z wymianą na nowe dwóch agregatów w pompowni wysokiego tłoczenia w Mielcu, konieczne będzie wyłączenie pompowni. To spowoduje przerwę w dostawie wody w najbliższą noc z 5 na 6 listopada 2017 r. pomiędzy g. 24.00 a g. 4.00 rano. Ponowne włączenie pompowni do pracy nastąpi więc w godzinach porannych 6 listopada bieżącego roku.
  11. Nowo otwarta Przychodnia Lekarska REMMED ogłasza zapisy do lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej ; lekarz rodzinny, pediatra, internista. Smoczka, ul. Kardynała Wyszyńskiego 8/30