XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020 r.

Dziś XV Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.

  1. W poniedziałek wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.
  2. W środę wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła o godz. 18. 00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  3. W czwartek Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel – uroczystość odpustowa w Karmelu. O g. 18.00 w kościele będzie Msza święta ku czci Matki Bożej Szkaplerznej z możliwością przyjęcia szkaplerza. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w tym roku nie odbędzie się agapa.
  4. W sobotę wsp. św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
  5. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. W tym dniu w Zawadzie k/Dębicy odbędą się centralne uroczystości odpustowe połączone z obchodami 100-lecia Koronacji Obrazu Matki Boskiej Zawadzkiej. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  6. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury „Gościa niedzielnego”, w którym znajduje się wiele ciekawych artykułów dotyczących życia religijnego i społecznego.
  8. We wtorek dnia 14 lipca od g. 8.30w Budynku Wielofunkcyjnym Rady Osiedla w miejscowości Mielec – Rzochów, Rynek Rzochowski 3, odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje na plakatach.
2020-07-11T15:27:24+02:00