III Niedziela Wielkiego Postu – 7.03.2021 r.

  1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, o g. 16.00 Gorzki Żale z kazaniem pasyjnym, o g 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z rozpoczynającą się Nowenną do św. Józefa w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a także o dobre przeżycie tegorocznych rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się 21 marca br. pod przewodnictwem Ks. mgr Krzysztofa Orła, dyrektora Biura Pielgrzymkowego Diecezji Tarnowskiej, po niej Msza święta. W środę na nowennę i wieczorną Mszę świętą zapraszamy dzieci I Komunijne wraz z rodzicami.
  3. W piątek o g. 16.45 Droga Krzyżowa, po niej Msza święta. Na Drogę Krzyżową i Mszę świętą zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania wr4az z rodzicami.
  4. W następna niedzielę składka na tacę na cele inwestycyjne. Zakończono i wypłacono ogrodzenie cmentarza. Najbliższe prace inwestycyjne to wykonanie elewacji plebanii i malowanie jej dachu oraz wykonanie ocieplenia i elewacji Domu Parafialnego.
  5. „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne w kancelarii i w kopertach.
  6. W zakrystii i przedsionku kościoła można nabyć baranki i paschaliki Caritas, a także kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, w którym jest dodatek z Nowenną do św. Józefa oraz specjalny 100 stronicowy dodatkowy numer „Gość Niedzielny Ekstra” w cenie 9 zł, poświęcony św. Józefowi, z racji trwającego Roku św. Józefa.
  7. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty : + Stanisław Paluch z Wojsławia, l.88 i + Kazimierz Więcek z Rzemienia, l.65. Pogrzeb + Kazimierza Więcka będzie dzisiaj o g. 13.30 Różaniec w kościele, o g. 14.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
2021-03-16T14:11:22+02:00