1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, o g. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza święta wieczorna. Po Mszy świętej mogą przyjąć na swoją głowę popiół ci, którzy tego znaku pokuty nie przyjęli w Środę Popielcową. Po Mszy świętej wieczornej próba chóru parafialnego.
  2. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła. Na g 17.00 zapraszamy dzieci I Komunijne z rodzicami. Po Mszy świętej wieczornej zbiórka dla lektorów i ministrantów.
  3. W czwartek od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej Msza święta, a po Mszy świętej spotkanie dla aspirantów.
  4. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 16.45 Droga Krzyżowa, po niej Msza święta. Zachęcamy do jak najliczniejszego przybycia na te nabożeństwa. Okazja do spowiedzi z racji I piątku od g. 16.00 w kościele, od g. 18.00 na Łużu. W piątek na g. 16.45 przybędą do kościoła kandydaci do Bierzmowania wraz z rodzicami, a poi Mszy świętej w domu parafialnym spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej. Składka na tacę na misje. Z posługą sakramentalną do chorych w domach udajemy się : ks. proboszcz od g. 8.00, Ks. Janusz od g. 14.00.
  5. W sobotę od g. 16.00 Nabożeństwo I sobót miesiąca, które poprowadzą róże św. Józefa i św. Elżbiety.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na rzecz Dzieła Pomocy – „Ad Gentes”, składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. Młodzieżowa grupa apostolska urządza przy wyjściu z kościoła kiermasz kartek.
  7. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na cele inwestycyjne na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii.
  8. Caritas Diecezji Tarnowskiej rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Ofiary w wysokości 6 zł będą przeznaczone na pomoc biednym dzieciom oraz osobom chorym i starszym. Caritas zachęca nas, abyśmy w zeznaniu podatkowym za rok 2019 przekazali 1 % należnego podatku na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas naszej diecezji.