1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu, o g. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza święta wieczorna. Po Mszy świętej mogą przyjąć na swoją głowę popiół ci, którzy tego znaku pokuty nie przyjęli w Środę Popielcową. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  2. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  3. W czwartek święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  4. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 16.45 Droga Krzyżowa, po niej Msza święta. Zachęcamy do jak najliczniejszego przybycia na te nabożeństwa. po Mszy świętej wieczornej na plebanii spotkanie dla Grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza. Pół godziny po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej.
  5. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. W następną niedzielę obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na rzecz Dzieła Pomocy – „Ad Gentes”.
  6. Caritas Diecezji Tarnowskiej rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Ofiary w wysokości 5 zł będą przeznaczone na pomoc biednym dzieciom oraz osobom chorym i starszym. Caritas zachęca nas, abyśmy w zeznaniu podatkowym za rok 2017 przekazali 1 % należnego podatku na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas naszej diecezji. Informacje na ulotkach w przedsionku kościoła.
  7. Wczoraj o g. 16.00 w parafii św. Mateusza w Mielcu rozpoczął się kurs przedmałżeński. Jeśli są chętni, niech się zgłoszą tam do parafii, kolejne spotkanie w środę o g. 19.00.