1. Dziś II Niedziela Adwentu, o g. 17.00 wieczorna Msza święta. Dziś w całej Polsce obchodzimy < Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie >. Złóżmy dar modlitwy, a w miarę możliwości po Mszy świętej naszą pomoc materialną do puszek na placu kościelnym.
  2. Roraty w dni powszednie codziennie o g. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian, nie tylko dzieci, gdyż wszyscy oczekujemy na Boże Narodzenie.
  3. We wtorek wsp. NMP z Guadalupe.
  4. W środę wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy, dzień modlitw za ofiary stanu wojennego, po roratach Modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji ofiar stanu wojennego, dobrodziejów naszego kościoła oraz o dobre przygotowanie się do świąt przez adwentową spowiedź świętą.
  5. W czwartek wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  6. W piątek o g. 17.00 na roratach kolejne nabożeństwo comiesięczne dla młodzieży trzecich klas gimnazjalnych wraz z rodzicami. O g. 16.00 spotkanie dla DSM. Po Mszy świętej na plebanii spotkanie dla grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza. O g. 19.00 spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  7. W sobotę rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  8. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  9. Caritas Diecezji Tarnowskiej włącza się w ogólnopolską akcję Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom 2017 rozprowadzając świecę na wigilijny stół. Świece te można otrzymać w zakrystii i przy wyjściu z kościoła. Minimalna ofiara 5 zł, za duże 12 zł.
  10. Staropolskie „ Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.
  11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Katarzyna Kozioł z Borku, l. 34. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  12. Samorządowe władze Powiatu Mieleckiego zapraszają dzisiaj 10 grudnia 2017 r. od g.10.00 do g. 20.00 do udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się na Rynku Starego Miasta w Mielcu.