II Niedziela Adwentu – 9.12.2018 r.

 1. Dziś II Niedziela Adwentu, o g. 17.00 wieczorna Msza święta. Dziś w całej Polsce obchodzimy < Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie >. Złóżmy dar modlitwy, a w miarę możliwości po Mszy świętej naszą pomoc materialną do puszek na placu kościelnym.
 2. Roraty w dni powszednie codziennie o g. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian, nie tylko dzieci, gdyż wszyscy oczekujemy na Boże Narodzenie.
 3. W poniedziałek po roratach spotkanie dla ministrantów młodszych
 4. W środę wsp. NMP z Guadalupe, po roratach Modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła oraz o dobre przygotowanie się do świąt przez adwentową spowiedź świętą, po roratach spotkanie dla ministrantów starszych i lektorów.
 5. W czwartek wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy, dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
 6. W piątek wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła, o g. 16.p00 spotkanie dla DSM. Po Mszy świętej na plebanii spotkanie dla grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza, a w domu parafialnym spotkanie dla grupy młodzieżowej.
 7. W niedzielę o g. 11.00 Msza święta z kazaniem dla dzieci, a po Mszy świętej wieczornej rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
 8. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
 9. Caritas Diecezji Tarnowskiej włącza się w ogólnopolską akcję Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom 2018 rozprowadzając świecę na wigilijny stół. Świece te można otrzymać w zakrystii i przy wyjściu z kościoła. Minimalna ofiara 5 zł, za duże 15 zł.
 10. Staropolskie „ Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne w naszej parafii złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.
 11. Samorządowe władze Powiatu Mieleckiego zapraszają w następną niedzielę 16 grudnia 2018 r. od g.11.00 do g. 19.00 do udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się na Rynku Starego Miasta w Mielcu.
2018-12-09T00:38:11+02:00