1. Dziś II Niedziela Adwentu, o g. 17.00 wieczorna Msza święta. Dziś w całej Polsce obchodzimy < Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie >. Złóżmy dar modlitwy, a w miarę możliwości po Mszy świętej naszą pomoc materialną do puszek na placu kościelnym.
  2. Roraty w dni powszednie codziennie o g. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian, nie tylko dzieci, gdyż wszyscy oczekujemy na Boże Narodzenie.
  3. W poniedziałek po roratach spotkanie dla ministrantów młodszych
  4. W środę wsp. NMP z Guadalupe, po roratach Modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła oraz o dobre przygotowanie się do świąt przez adwentową spowiedź świętą, po roratach spotkanie dla ministrantów starszych i lektorów.
  5. W czwartek wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy, dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  6. W piątek wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła, o g. 16.p00 spotkanie dla DSM. Po Mszy świętej na plebanii spotkanie dla grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza, a w domu parafialnym spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  7. W niedzielę o g. 11.00 Msza święta z kazaniem dla dzieci, a po Mszy świętej wieczornej rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  8. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  9. Caritas Diecezji Tarnowskiej włącza się w ogólnopolską akcję Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom 2018 rozprowadzając świecę na wigilijny stół. Świece te można otrzymać w zakrystii i przy wyjściu z kościoła. Minimalna ofiara 5 zł, za duże 15 zł.
  10. Staropolskie „ Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne w naszej parafii złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.
  11. Samorządowe władze Powiatu Mieleckiego zapraszają w następną niedzielę 16 grudnia 2018 r. od g.11.00 do g. 19.00 do udziału w Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się na Rynku Starego Miasta w Mielcu.