1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego, patronalne święto Caritas, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, po Mszach świętych odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na potrzeby Caritas.
  2. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła. Na nowennę i Mszę świętą wieczorną zapraszamy dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii świętej wraz z rodzicami.
  3. W piątek na Mszę świętą wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.
  4. Następna niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna. Składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewania kościoła. Mamy do zapłacenia za dwa miesiące 8 791 zł.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę. Apeluję o to, by zabierać śmieci z grobów naszych bliskich do przydomowych koszy na śmieci, które przy sekrecji nie zawsze są pełne. W ten sposób odciążymy płatności za śmieci cmentarne, które miesięcznie wynoszą od 2000 do 2500 złotych.
  6. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty : + Mirosław Bogdan z Rzochowa, l. 57, + Zenona Przytulińska z Rzochowa, l.88 i + Stanisław Feląg z Wojsławia, l.72. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”. Pogrzeb + Zenony Przytulińskiej będzie w poniedziałek o g. 15.30 Różaniec w kościele, a o 16.00 Msza święta, Pogrzeb + Stanisława Feląga będzie w następna niedzielę o g. 13.30 Różaniec w kościele, a o 14.00 Msza święta.