1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego, patronalne święto Caritas, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, po Mszach świętych odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze święte o g 6.30 i 18.00, a w naszej parafii coroczny dzień adoracji Najświętszego Sakramentu, która będzie przez cały dzień. Zachęcamy do licznego odwiedzania Jezusa w Eucharystii, by wyciszyć się uwielbiając Go i przedstawiając Mu sprawy naszego codziennego życia.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po Mszy świętej zbiórka lektorów i ministrantów.
  4. W piątek od g. 17.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich świadków i rodzin, po Mszy świętej wieczornej będzie spotkanie dla grupy młodzieżowej. Bierzmowanie będzie w następny poniedziałek 16 kwietnia o g. 15.30 dla młodzieży parafii : Dobrynin, Kiełków. Łączki Brzeskie, Przecław i naszej parafii. Szafarzem sakramentu będzie J, E. Ks. Bp Leszek Leszkiewicz z Tarnowa.
  5. Następna niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.
  7. W dniu 21 kwietnia br. w Tarnowie będzie uroczyste rozpoczęcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej. W związku z tym proszę, aby do jutra zgłosiły się w zakrystii lub kancelarii parafialnej te osoby, które chcą wziąć udział w rozpoczęciu synodu.