1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu – „Ad Gentes”, dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, o g. 16.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza święta wieczorna. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.
  2. W środę o g. 19.00 na plebanii spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej, do której należą : z urzędu ks. Proboszcz, ks. Wikariusz, S. Przełożona, Piotr Chałupka ; z wyboru : Maria Sukiennik, Jolanta Nowak, Tadeusz Harla, Grzegorz Krupa, Marek Mazur, Piotr Wnuk, Stefan Maroń, Adam Gaweł. Zapraszam serdecznie na to spotkanie wszystkich wymienionych.
  3. W środę o g. 17.00 będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła i o dobre przeżycie tegorocznych rekolekcji wielkopostnych, po nowennie Msza święta.
  4. W czwartek o g. 16.00 Godzina Święta – adoracja Jezusa Eucharystycznego, o 17.00 Msza święta.
  5. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00 w kościele, o g. 18.15 na Łużu, okazja do spowiedzi świętej od g. 16.00 w kościele, od g. 18.00 w kaplicy na Łużu, o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 16.45 Droga Krzyżowa, po niej Msza święta. Na te nabożeństwa niech przyjdą wszyscy kandydaci do bierzmowania tj. uczniowie klas szóstych, siódmych szkoły podstawowej oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych wraz z rodzicami. Po Mszy świętej wieczornej w domu parafialnym spotkanie dla grupy młodzieżowej. W piątek odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną : od g. 8.00 ksiądz proboszcz, od g. 13.30 ks. Piotr. Składka na tacę na misje.
  6. W sobotę od g. 16.00 adorację I sobót miesiąca będą prowadzili członkowie róż św. Józefa i św. Elżbiety, po niej Msza święta, a zaraz po Mszy świętej wieczornej, /ok. g. 17.30/ próba chóru parafialnego.
  7. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci.
  8. Caritas Diecezji Tarnowskiej rozprowadza baranki i paschaliki wielkanocne. Ofiara w wysokości minimum 5 zł pomoże tym, którzy tej pomocy potrzebują.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz złożone dziś na tacę, a przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  10. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 12 w Mielcu – Rzochowie na zapisy do klasy I na rok szkolny 2018/2019 w dniach 5 i 6 marca 2018 r. (poniedziałek i wtorek) w godzinach od 8 00 do 13 00. Są czynione starania, aby dzieci z Wojsławia, które należą do obwodu szkolnego naszej szkoły mogły być dowożone i odwożone szkolnym autobusem. Zalety nauki w naszej szkole są wywieszone na tablicy ogłoszeń. /przeczytać załącznik/