1. Dziś II Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W środę wsp. św. Antoniego, opata, Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim. o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  3. W czwartek rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W piątek wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, na Mszy świętej o g. 17.00 spotkanie dla młodzieży III klas gimnazjalnych wraz z rodzicami, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza, a o g. 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej.
  5. W przyszłą niedzielę Dzień Babci, o g. 16.15 wspólnie z naszym chórem parafialnym będziemy kolędować Jezusowi w żłóbku, o 17.00 Msza święta.
  6. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  7. Staropolskie „ Bóg zapłać” składamy za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach oraz dziś na tacę.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Zofia Chałupka, l. 81, mama p. Piotra naszego Szafarza Eucharystii. Pogrzeb odbył się wczoraj w Nowym Mieście n/Pilicą. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  9. Dom Kultury Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu zaprasza w najbliższy czwartek 18 stycznia 2018 r. na koncert z cyklu „Kolędujmy z gwiazdami” organizowany przy kościele p.w. Ducha Świętego w Mielcu. W tym roku kolędować będzie Robert Janowski, popularny polski wokalista, kompozytor, aktor i dziennikarz, znany nam jako prowadzący program w telewizji „Jaka to melodia ? ”.