1. Dziś II Niedziela Zwykła, Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce, o g.17.00 wieczorna Msza święta.
  2. Od jutra 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji babć i dziadków, a także dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W czwartek wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, Dzień Babci.
  6. W piątek Dzień Dziadka.
  7. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia we wszystkich polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Również w naszej parafii po wszystkich Mszach św. przedstawiciele Caritas będą zbierać ofiary pieniężne do puszek na ten cel. Bardzo prosimy o ofiarność.
  8. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych.
  9. Staropolskie „ Bóg zapłać” składamy za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz na ogrzewanie kościoła złożone dziś na tacę.
  10. W tym tygodniu rozpoczynamy modlitewne spotkania kolędowe w kościele, które będą we wtorek, czwartek i piątek o g. 17.00, według zaproszenia na nie przedstawicieli rodzin naszej parafii z poszczególnych ulic podanych za chwilę w intencjach Mszy świętych.