1. Dziś II Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. We wtorek wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, Dzień Babci.
  3. W środę Dzień Dziadka, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji babć u dziadków, a także dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W piątek wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  5. W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. W przyszłą niedzielę Msza święta wieczorna będzie o g. 16.00, natomiast o g. 17.00 z dorocznym jubileuszowym 10 koncertem noworocznym wystąpi Orkiestra Dęta „Dobrynin” wraz z solistami. W repertuarze będą kolędy i pastorałki oraz utwory muzyków klasyki światowej. Serdecznie zapraszamy na tę ucztę duchową wszystkich parafian i gości z innych parafii.
  7. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych.
  8. Staropolskie „ Bóg zapłać” składamy za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz na ogrzewanie kościoła złożone dziś na tacę.
  9. W minionym tygodniu odeszła ze wspólnoty naszych Sióstr Karmelitanek S. Jukunda od Aniołów, Józefa Zych, rodzona siostra zmarłej S. Rozalii. Rodzinie oraz Siostrom Karmelitankom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  10. Z Bożą pomocą zakończyliśmy wizytację duszpasterską. Serdecznie dziękujemy Wam za serdeczne przyjmowanie nas w Waszych domach i rodzinach, za gościnność i ofiarność. W duchu wdzięczności Msze święte za wszystkich parafian, którzy przyjmowali księży po kolędzie będą celebrowane : na Łużu 2.02.2020 r. o g. 18.15; w kościele 2.02.2020 r. o g. 7.30 i 9.02.2020 r. o g. 11.00.