1. Dziś III Niedziela Adwentu, o g. 17.00 Msza święta.
  2. W poniedziałek po roratach spotkanie chętnych dzieci wraz z opiekunami na tegoroczne kolędowanie misyjne. Bardzo serdecznie zapraszamy o przybycie wszystkie chętne dzieci, młodzież, rodziców oraz opiekunów.
  3. We wtorek od g. 8.00 udajemy się z przedświąteczną posługą sakramentalną do chorych w domach.
  4. We wtorek od g. 9.00 prosimy chętnych i kobiety i mężczyzn do pomocy w strojeniu kościoła na święta.
  5. W środę po roratach modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  6. W czwartek w naszym kościele będzie adwentowa spowiedź – od g. 14.00 do 17.00 z przerwą od g. 15.30 do 16.00, na Łużu o 15.45.
  7. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 18.00 spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  8. Parafia w Przecławiu serdecznie zaprasza nabożeństwo o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała w najbliższy piątek 22 grudnia o g. 17.00.
  9. W trzecim tygodniu Adwentu przypadają Okresowe Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Kształtujmy w sobie postawę chrześcijańską, zachowujmy szlachetne obyczaje życia, starajmy się pomagać biednym i potrzebującym pomocy w rodzinach i w sąsiedztwie przez modlitwy, podarunki świąteczne, zaprośmy na Wigilię i na święta osoby samotne i opuszczone.
  10. W następną niedzielę, IV Adwentu Wigilia Bożego Narodzenia, dlatego Msze święte będą tylko do południa, nie będzie Mszy świętej wieczornej, gdyż jest to czas wieczerzy wigilijnej.
  11. Świece na wigilijny stół można jeszcze nabywać w zakrystii i w przedsionku kościoła.
  12. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach, a także za dzisiejsze ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.
  13. Prosimy o odnowienie prenumeraty „Gościa Niedzielnego” na I kwartał 2018 r. do końca grudnia br.