1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocy – obchodzona w Polsce jako Niedziela Biblijna. Sięgnijmy w gronie rodzinnym, zwłaszcza dzisiaj i przez cały Tydzień Biblijny po Pismo święte. Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej próba chóru parafialnego.
  2. W poniedziałek o g. 15.30 w naszym kościele Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas trzecich gimnazjalnych parafii : Dobrynin, Łączki Brzeskie, Kiełków, Przecław i naszej parafii udzieli J.E. Ks. Bp Leszek Leszkiewicz. W związku z tym, w naszym kościele w poniedziałek nie będzie już wieczornej Mszy świętej, a intencja zamówiona na ten dzień będzie odprawiona rano o g. 6.30.
  3. W środę na godz. 18/00 na Nowennę do Matki Bożej i na Mszę Św. zapraszamy dzieci z 3 kl. S.P. wraz z rodzicami na spotkanie przygotowujące do I Spowiedzi i Komunii Św.
  4. W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy młodzieżowej.
  5. W sobotę o g. 10.00 w sanktuarium Mastki Bożej Fatimskiej w Tarnowie uroczyste rozpoczęcie, a potem procesyjne przejście do tarnowskiej katedry i Msza święta na rozpoczęcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej pod przewodnictwem Biskupa Diecezji Tarnowskiej J.E. Ks. Bp. Andrzeja Jeża.
  6. W następną niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele : kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie. Składka na tacę będzie na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone przez młodzież trzecich klas gimnazjalnych z okazji przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, na konto parafialne i w kopertach.