1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocy – obchodzona w Polsce jako Niedziela Biblijna. Sięgnijmy w gronie rodzinnym, zwłaszcza dzisiaj i przez cały Tydzień Biblijny po Pismo święte, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W środę święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza święta.
  3. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00, na Łużu o g. 18.15. Rozpoczyna się nabożeństwo majowe po Mszy świętej wieczornej. Od g. 17.00 w kościele, a od g. 17.45 na Łużu okazja do spowiedzi św. z okazji I piątku, a kto jeszcze nie był spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej. Przypominamy, że liczba uczestniczących w Mszach świętych i nabożeństwach jest ograniczona w naszym kościele do 53 osób równocześnie, w czasie spowiedzi może być rotacja z możliwością przyjęcia Komunii świętej po spowiedzi świętej. Korzystajmy z sakramentalnego pojednania się z Bogiem przy konfesjonale również w inne dni tygodnia.
  4. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski, Msze święte w kościele o g. 7.00, 9.00, na Łużu o 17.00, od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca połączona z nabożeństwem majowym, poprowadzą ją róże św. Magdaleny i św. Ludwika i Zeli Martin o g. 18.00 Msza święta.
  5. W następną niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele : kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na bieżące potrzeby utrzymania parafii i cele inwestycyjne, złożone na konto parafialne i w kopertach.