1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu, stosujemy się do zarządzeń dekretu ks. biskupa Andrzeja Jeża, dlatego nie będzie dzisiaj i w następną niedzielę Gorzkich Żali, w środę Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i w piątek Drogi Krzyżowej.. Dzisiaj będą Msze święte jeszcze o g. 9.30 i 11.00, a dodatkowo po południu o g.14.00, 15.30 i wieczorne Msze święte o g. 17.00 i 18.30. Skorzystajmy z dyspensy uczestnicząc poprzez media /radio, telewizję, internet/, aby na poszczególnych Mszach świętych w budynku kościoła nie przekroczyć liczby 50 uczestniczących w jednej Mszy świętej, a gdyby było nas więcej na którejś Mszy świętej kto da radę, niech uczestniczy w bliskości kościoła tak by w grupie nie było więcej niż 50 osób; na zewnątrz będzie włączone nagłośnienie. Sytuacja epidemiologiczna i zarządzenia władz państwowych i kościelnych nas obowiązują w sumieniu i pod groźbą sankcji kościelnych i państwowych. „Bóg zapłać” za zrozumienie i dostosowanie się do tych wymagań.
  2. „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne w kancelarii oraz te złożone dziś na tacę, a przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  3. W zakrystii kościoła można nabyć baranki i paschaliki Caritas.