1. Dziś III Niedziela Zwykła, Dzień Babci, o g. 16.15 wspólnie z chórem parafialnym będziemy kolędować Panu Jezusowi w żłóbku, o g. 17.00 Msza święta wieczorna. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  2. W poniedziałek Dzień Dziadka.
  3. W środę wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W piątek wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów. Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. O g. 16.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej na plebanii spotkanie dla grupy św. Eliasza, a w domu parafialnym grupy młodzieżowej.
  6. W sobotę wsp. bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
  7. W następną niedzielę Msza święta wieczorna będzie wyjątkowo wcześniej, bo o g.16.00, a po Mszy świętej w naszym kościele wystąpi już po raz ósmy z koncertem kolęd i muzyki poważnej światowych klasyków muzyki, Orkiestra Dęta „Dobrynin” wraz z solistami. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym koncercie wszystkich naszych parafian i miłych gości przybywających do naszego kościoła parafialnego na coniedzielną Eucharystię. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie na ubezpieczenie kościoła, budynków parafialnych i cmentarza.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za ofiary przeznaczone na potrzeby inwestycyjne i na wyposażenie naszego kościoła złożone na kolędzie, w kopertach i na konto parafialne.
  9. Z Bożą pomocą zakończyliśmy wizytację duszpasterską. Serdecznie dziękujemy Wam za serdeczne przyjmowanie nas w Waszych domach i rodzinach, za gościnność i ofiarność. W duchu wdzięczności Msze święte za wszystkich parafian, którzy przyjmowali księży po kolędzie będą celebrowane : na Łużu 2.02.2018 r. o g. 8.15; w kościele 11.02 o g. 7.30 i 18.02.2018 r. o g. 11.00.