1. Dziś III Niedziela Zwykła, Niedziela Słowa Bożego. o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
  3. We wtorek wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów, Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W czwartek wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  6. W piątek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  7. W następną niedzielę Światowy Dzień Chorych na Trąd. W przyszłą niedzielę (31 stycznia) Nasze Siostry Karmelitanki skierują do nas słowo z racji obchodzonego jubileuszu 100 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr.
  8. W\ czwartek, piątek i niedzielę kolejne o g. 17.00 Msze święte kolędowe. Można ze sobą przynieść wodę do poświęcenia, albo zabrać z przedsionka kościoła już poświęconą.
  9. W związku z rozpoczętym w grudniu Rokiem Św. Józefa, RDN Małopollska i Nowy Sącz rozprowadza gromnice z wizerunkiem Maryi i św. Józefa. Można je ba nabyć w zakrystii lub w przedsionku składając minimalną ofiarę 20 zł. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za ofiary przeznaczone na potrzeby inwestycyjne złożone w kopertach i na konto parafialne oraz dziś na tacę, a przeznaczone na ubezpieczenie kościoła, budynków parafialnych i cmentarza.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności +Elżbieta Bieniek z Podlasu. l.84. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  11. Diecezjalna Fundacja „Auxilium”, prowadząca Poradnię Specjalistyczną i Telefon Zaufania „Arka” wychodząc naprzeciw ważnym potrzebom społecznym otwiera oddział w Mielcu. W oddziale tym prowadzone będzie poradnictwo specjalistyczne w ramach Poradni „Arka”, diagnostyka psychologiczna, psychoprofilaktyka, grupy wsparcia dla osób uzależnionych i współ uzależnionych, jak również zadania z zakresu edukacji, kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. Szczegóły na afiszu.