1. Dziś III Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Chorych na Trąd, Dzień Islamu w Kościele Katolickim, o g. 16.00 Msza święta wieczorna, a po Mszy świętej w naszym kościele wystąpi już po raz dziesiąty z koncertem kolęd i muzyki poważnej światowych klasyków muzyki, Orkiestra Dęta „Dobrynin” wraz z solistami. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym koncercie wszystkich naszych parafian i miłych gości przybywających do naszego kościoła parafialnego na coniedzielną Eucharystię.
  2. W poniedziałek Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
  3. We wtorek wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. Po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  4. W środę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie. o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy Świętej spotkanie lektorów i ministrantów. Na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie kandydatów na ministrantaów.
  6. W piątek wsp. św. Jana Bosko, prezbitera. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie apostolskiej grupy młodzieżowej.
  7. W sobotę Msze święte o Niepokalanym Sercu NMP o g. 6.30, od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Weroniki, po adoracji Msza święta.
  8. W niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, na Mszach świętych poświęcenie gromnic, po prymarii będzie zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci nowo narodzonych.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za ofiary przeznaczone na potrzeby inwestycyjne złożone w kopertach i na konto parafialne oraz dziś na tacę, a przeznaczone na ubezpieczenie kościoła, budynków parafialnych i cmentarza.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Władysław Pyzikiewicz. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.