1. Dziś III Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Chorych na Trąd, Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu o g. 16.00 Msza święta wieczorna, a po Mszy świętej w naszym kościele wystąpi już po raz dziewiąty z koncertem kolęd i muzyki poważnej światowych klasyków muzyki, Orkiestra Dęta „Dobrynin” wraz z solistami. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym koncercie wszystkich naszych parafian i miłych gości przybywających do naszego kościoła parafialnego na coniedzielną Eucharystię.
  2. W poniedziałek wsp. św. Tomasa z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów młodszych.
  3. We wtorek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów starszych i lektorów
  5. W czwartek wsp. św. Jana Bosko, prezbitera. O g. 18.00 próba scholi. Zapraszamy chętnych do śpiewania, i dzieci i młodzież.
  6. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00 w kościele, o 18.15 na Łużu, o g. 16.00 spotkanie dla DSM, od g. 16.00 spowiedź w kościele, o 18.00 w kaplicy na Łużu. Składka na tacę na misje. Od g. 8.00 w obydwu rejonach odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną. Uczniowie z klas siódmych SP niech skorzystają ze spowiedzi i Komunii świętej w I piątej, natomiast kandydaci do bierzmowania z klasy ósmej SP i III gimnazjalnych od piątku do niedzieli wezmą udział w rekolekcjach w Starym Sączu. Zbiórka na parkingu przy kościele 1.02.2019 r. o g. 14.45, wyjazd o g. 15.00, powrót w niedzielę 3.02.2019 r. ok. g.17.00. Prosimy, aby wszyscy uczestnicy zapoznali się z szczegółową informacją zamieszczoną na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „Aktualności”.
  7. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte będą o g. 7.00, 9.00 i 17.00 w kościele, o 18.00 na Łużu, na Mszach świętych poświęcenie gromnic, od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Weroniki.. Młodzież naszej parafii zapraszamy na dekanalne spotkanie kolędowe w sobotę 2 lutego o g. 17.00 do Domu Kultury w Przecławiu.
  8. W następną niedzielę po prymarii będzie zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci nowo narodzonych.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za ofiary przeznaczone na potrzeby inwestycyjne złożone na kolędzie, w kopertach i na konto parafialne oraz dziś na tacę, a przeznaczone na ubezpieczenie kościoła, budynków parafialnych i cmentarza.
  10. Z Bożą pomocą zakończyliśmy wizytację duszpasterską. Serdecznie dziękujemy Wam za serdeczne przyjmowanie nas w Waszych domach i rodzinach, za gościnność i ofiarność. W duchu wdzięczności Msze święte za wszystkich parafian, którzy przyjmowali księży po kolędzie będą celebrowane : na Łużu 2.02.2019 r. o g. 18.15; w kościele 10.02.2019 r. o g. 7.30 i 24.02.2019 r. o g. 11.00.
  11. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty + Stanisław Małek z Wojsławia, l.60. Rodzinie składamy wyrazy chr4ześcijańskiego współczucia, a Jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a Nasz Panie …”.