1. Dziś IV Niedziela Adwentu, po wieczornej Mszy świętej Nowenna do Dzieciątka Jezus.
  2. Jutro w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy Siostrze Cyprianie w dokończeniu świątecznego wystroju naszego kościoła.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej rano od g. 6.00, a wieczorem od g. 16.00 do 17.00, a potem po Mszy świętej od ok. g. 17.30 do g. 19.00 szczególnie tych, którzy powrócili z pracy. Nikt nie odejdzie od konfesjonału bez pojednania się z Bogiem na święta. Nie będzie do pomocy księży z innych parafii, gdyż każdy będzie spowiadał w swojej parafii.
  4. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia, ostatnia Msza święta roratnia o g. 6.30, zachowajmy tradycyjną wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Przeżyjmy godnie w gronie rodzinnym Wieczerzę Wigilijną zachowując zwyczaje takie, jak : łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa i przeczytanie Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, śpiew kolęd. Zaprośmy do naszych domów samotnych, opuszczonych, chorych. Msza święta pasterska na Łużu o g. 22.00, a w kościele parafialnym o północnej godzinie. Składka na tacę z pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia.
  5. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte : godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 17.00, na Łużu o godz. 8.15.
  6. W sobotę święto św. Szczepana, Msze święte jak w każda niedzielę. Składka na tacę w drugi dzień świąt będzie na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Po Mszach świętych poświęcenie owsa. W sobotę swoje imieniny będzie obchodzić Siostra Szczepana. Życzymy Siostrze zdrowia i wszystkich potrzebnych łask w życiu zakonnym i posłudze organistowskiej w naszej parafii, dziękując za upiększanie śpiewem i grą organową liturgii w naszym kościele oraz za prowadzenie naszego parafialnego chóru. W drugi dzień świąt o g. 11.00 uroczyste udzielanie sakramentu chrztu świętego dzieciom.
  7. W następną niedzielę święto Świętej Rodziny z Nazaretu : Jezusa, Maryi i Józefa.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii parafialnej, a także dziś na tacę przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Serdeczne podziękowanie składamy tym, którzy ofiarowali choinki do naszego kościoła oraz za wykonanie wystroju kościoła na święta Siostrze Cyprianie, naszej Zakrystiance, a także Paniom, Panom i młodzieży z naszej parafii.