1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocy – obchodzona jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele : kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o powołania. Dziś inauguracja V Synodu Diecezji Tarnowskiej w parafiach naszej diecezji, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. W naszym starym kościele w skansenie w Kolbuszowej dziś o g, 14.00 Msza święta ku czci św. Marka Ewangelisty.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów.
  4. W środę święto św. Marka Ewangelisty, Patrona naszej parafii – parafialny odpust. Postarajmy się wszyscy zyskać odpust zupełny lub cząstkowy i uczcić naszego Patrona przez udział we Mszy świętej w tym dniu i powstrzymanie się od ciężkich niekoniecznych prac. Msze święte będą o g. 7.00, 9.00 i suma odpustowa o g. 18.00, którą będzie celebrował i kazanie wygłosi Ks. dr Bogusław Połeć, proboszcz Parafii MB Nieustającej Pomocy w Mielcu i Dziekan naszego dekanatu, Mielec – Południe.
  5. W czwartek po nabożeństwie wieczornym na plebanii spotkanie dla członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej wraz z Zespołem Synodalnym, Parafialnego Oddziału Caritas, Grupy modlitewno – biblijnej p.w. św. Eliasza i chóru parafialnego.
  6. W piątek o g. 17.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla parafialnej grupy młodzieżowej.
  7. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na zapłacenie ostatniej raty za ogrzewanie kościoła.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na konto parafialne i w kopertach oraz za te złożone dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.