1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocy – obchodzona jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele : kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o powołania. o g. 16.40 nabożeństwo majowe, a po nim Msza święta wieczorna.
  2. W dni powszednie Msze święte wieczorne o g. 18.00, a po nich nabożeństwo majowe.
  3. W poniedziałek wsp. św. Floriana, męczennika, patrona strażaków.
  4. W środę święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów, o g. 18.00 Msza święta, a po niej nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji.
  6. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na konto parafialne i w kopertach oraz za te złożone dziś na tacę.