1. Dziś IV Niedziela Wielkiego o g. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W środę o g. 17.00 będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła oraz o owocne przeżycie tegorocznych rekolekcji wielkopostnych.
  3. W piątek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu abstynencja od pokarmów mięsnych, o g. 16.45 Droga Krzyżowa, a po niej Msza święta.
  4. W następną niedzielę rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje, które poprowadzi ks. mgr Krzysztof Orzeł, dyrektor Biura Pielgrzymkowego naszej diecezji ITER siedzibą w Tarnowie. Program rekolekcji jest na tablicy ogłoszeń, a także na kartkach w przedsionku kościoła, skąd można zabrać sobie do domu.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i światło do Bożego Grobu. Z góry składam „Bóg zapłać” za te ofiary.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.
  7. Pani Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2 w Mielcu informuje, że od 16 marca br. rozpoczynają się zapisy dzieci w wieku 5 i 6 lat do zerówki. Taki oddział – filia Przedszkola nr 2 w Mielcu działa przy Szkole Podstawowej nr 12 w Osiedlu Rzochów. Szczegóły na stronie internetowej przedszkola.