1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu, o g. 16.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po nich Msza święta, po Mszy świętej wieczornej próba chóru parafialnego.
  2. Od poniedziałku Msze wieczorne w naszym kościele będą o g. 18.00. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji księdza rekolekcjonisty i o dobre przeżycie przez nas wielkopostnych rekolekcji parafialnych, po niej Msza święta.O g. 19.00 spotkanie scholi.
  4. W czwartek od g. 17.00 Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej Msza święta, po niej na plebanii spotkanie dla grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  1. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i i po Drodze Krzyżowej w kościele, na Łużu o 19.15. Spowiedź od g. 17.00 w kościele, od 19.00 na Łużu Droga Krzyżowa będzie o g. 17.45, na którą w tym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci, a szczególnie dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej oraz wszystkich parafian. Po Mszy świętej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. O g. 17.00 spotkanie dla dziewcząt z DSM. Od g. 17.00 spowiedź w kościele, od 19.00 na Łużu. W piątek od g. 8.00 odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną : od g. 8.00 ks. proboszcz, od g. 13.30 ks. Piotr.
  2. W sobotę od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Marka, po niej Msza święta.
  3. W następną niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi, Ks.Prałat dr Janusz Paciorek, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu /przeczytać program na przyszłą niedzielę/. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, można go również zabrać do domu z przedsionka kościoła. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, o 11.00 chrzest dzieci.
  4. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach. Składamy podziękowanie za ofiary na kwiaty i światło do Grobu Bożego parafiankom i parafianom z rejonów : Podlas, Rzochów 13, Rzochów 12 oraz indywidualne anonimowe ofiary. Wraz z rodziną Patrycji Grajcar z Częstochowy składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone do puszek dziś po Mszach świętych, przeznaczone na kosztowne jej leczenie i rehabilitację.
  5. Prosimy o odnowienie prenumeraty „Gościa Niedzielnego” na II kwartał 2019 r.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności : + Maria Piotrowska z Buchcic k/Tuchowa, l.81, gospodyni na plebanii w Rzochowie w latach 1995 – 2006 oraz +Zbigniew Turek z Rzochowa, l.57. Pogrzeb + Zbigniewa Turka będzie dzisiaj o g.13.00 Różaniec w kościele, o 13.30 Msza święta. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  7. W piątek 5 kwietnia po Mszy świętej o g. 19.30 w kościele MBNP w Mielcu, wyrusza na trasy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Są jeszcze przyjmowane elektroniczne zapisy.