1. Dziś IV Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Chorych na Trąd. Dzisiaj wyjątkowo o g. 16.00 będzie Msza święta wieczorna, a po niej około g. 17.00 w naszym kościele wystąpi już po raz ósmy z koncertem kolęd i muzyki poważnej światowych klasyków muzyki, Orkiestra „Dobrynin” wraz z solistami. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym koncercie wszystkich naszych parafian i miłych gości przybywających do naszego kościoła parafialnego na coniedzielną Eucharystię.
  2. W środę wsp. św. Jana Bosko, prezbitera, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i fundatorów naszego kościoła, po nowennie Msza Święta.
  3. We czwartek od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I czwartku, po niej Msza święta.
  4. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o g. 7.00, 9.00, i 17.00, na Łużu o g. 18.15. Na Mszach świętych poświęcenie gromnic. Prosimy, aby założyć na świece kołnierzyki, by ławek i posadzki nie splamić woskiem. Święto to jest Światowym Dniem Życia Konsekrowanego czyli świętem osób poświęconych Bogu, nasze Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus w czasie Mszy świętej wieczornej odnowią swoje śluby zakonne. Składka na tacę będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe w naszej diecezji. Spowiedź pierwszo – piątkowa od g. 16 00 w kościele, na Łużu od 18.00. Od g. 10.00 odwiedziny chorych w domach posługą sakramentalną.
  5. W sobotę wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszach Św. błogosławieństwo świec i gardła. Msze święte o Niepokalanym Sercu NMP o 6.30 i 17.00. O g. 16 00 Nabożeństwo 1 sobót miesiąca, które poprowadzi Róża Różańcowa Św. Weroniki. Na godz. 9 00 S. Gemma prosi osoby chętne do pomocy przy sprzątaniu dekoracji świątecznej. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.
  6. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci. Staropolskie „Bóg zapłać” składamy za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  7. mgr Józef Pachut, proboszcz parafii Ziempniów wraz z diecezjalnym biurem pielgrzymkowym ITER organizuje w dniach 16 i 17 czerwca 2018 r. autokarową pielgrzymkę do Piekar Śląskich , Góry św. Anny, Wambierzyc i Wrocławia. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.