1. Dziś IV Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek na godz. 9 00 S. Cypriana prosi osoby chętne do pomocy przy sprzątaniu dekoracji świątecznej. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy. Po wieczornej Mszy świętej zbiórka ministrantów młodszych.
  3. We wtorek wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  4. W środę wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i fundatorów naszego kościoła, po nowennie Msza Święta, po niej zbiórka lektorów i ministrantów starszych, o g. 18.00 próba scholi.
  5. We czwartek od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I czwartku, po niej Msza święta.
  6. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 17.00 Msza święta i spotkanie dla dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii świętej, a o g. 18.00 spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  7. W sobotę będąc na wieczornej Mszy świętej o g. 17.00 można zadośćuczynić obowiązkowi uczestniczenia w niedzielnej Mszy świętej.
  8. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne, za ofiary złożone na konto parafialne i w kopertach składamy serdeczne „Bóg zapłać”.