1. Dziś IV Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze święte o g. 7.00, 9.00 i 17.00 w kościele, o g. 18.00 w kaplicy na Łużu. na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic.
  3. W środę wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika, błogosławieństwo świec, owoców i gardła ku czci św. Błażeja, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i fundatorów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej wieczornej S. Cypriana prosi osoby chętne do pomocy przy sprzątaniu dekoracji świątecznej. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.
  4. W czwartek od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I czwartku, po niej Msza święta.
  5. W piątek wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy, błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty, Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o 18.15, spowiedź o d g. 16.00 w kościele, na Łużu od 18.00. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w domach ; ks. proboszcz od g. 8.00, ks. Janusz od g. 13.30. Składka na tacę na misje.
  6. W sobotę wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników, od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Weroniki.
  7. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci
  8. Za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności + Zbigniew Niziołek z Osiedla Inwestorów, l.58. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.