1. Dziś IV Niedziela Zwykła – Święto Ofiarowania Pańskiego, na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika, błogosławieństwo świec, owoców i gardła ku czci św. Błażeja, na g. 9.00 S. Cypriana prosi osoby chętne do pomocy przy sprzątaniu dekoracji świątecznej. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.
  3. W środę wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy, błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i fundatorów naszego kościoła, po nowennie Msza Święta, na wieczorne nabożeństwo o9 g. 17.00 zapraszamy uczniów z klas trzecich przygotowujących się do I Spowiedzi i I Komunii świętej wraz z rodzicami.
  4. W czwartek wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników, od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I czwartku, po niej Msza święta.
  5. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o 18.15, spowiedź o d g. 16.00 w kościele, na Łużu od 18.00. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w domach ; ks. proboszcz od g. 8.00 Podlas, Wojsław i Rzochów, ks. Janusz od g. 14.00 Rzemień, Tuszyma i Rejowiec. Na Mszę świętą wieczorną w piątek zapraszamy kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami. Rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania będą od 14 – 16 lutego 2020 roku w Tarnowie. Formularz zgody rodziców na wyjazd jest do pobrania w zakrystii kościoła. Należy je przynieść podpisane na spotkanie w piątek po Mszy świętej wieczornej. Wtedy też będą podane szczegóły wyjazdu.
  6. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne, za ofiary złożone na konto parafialne i w kopertach składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Jak widać została przywieziona kostka granitowa i krawężniki, potrzebne do wykonania chodnika między piątą, szóstą i siódmą kapliczką. Prace te przy dobrej pogodzie zamierzamy zacząć w tym tygodniu, a to po to, abyśmy zdążyli przed wizytacją kanoniczną Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza, która została przesunięta z 17 i 18 października na 4 i 5 kwietnia tego roku, czyli na Niedzielę Palmową. Będziemy prosić księdza biskupa o to, aby je nam poświęcił. Mamy zamiar w przyszłości cyklicznie odprawiać przy nich nabożeństwo do siedmiu boleści Matki Bożej jako owoc tej wizytacji.
  7. Za tydzień w niedzielę  9 lutego odwiedzi nas S. Terezja Piękoś służebniczka dębicka pracująca na misji w Danii już 45 lat. Siostra podzieli się z nami owocami swojej pracy. Jest autorką 3 projektów na ŚDM. Przywiezie Ikonę Amen, wykonaną z kropek unikalna techniką  przy pomocy ołówka z gumką i farb akrylowych.  Młodzież z 30 krajów tworzyła ta ikonę. Resztę opowie siostra na miejscu. Koszulki z ikoną Amen można nabyć za ofiarę na misje /koszt produkcji jednej koszulki to 20 zł/. Ikona ma wymiar misyjny i koszulki na misje są dawane gratis. Razem z Maryją pragniemy wielbić Boga i zanieść radość Ewangelii na cały świat. Prosimy o dar serca na koszulki i monstrancję do Kenii do nowego kościoła, gdzie ludzie pragną adorować Jezusa, a brakuje im  monstrancji. Jako wspólnota kościoła pragniemy włączyć się w działalność misyjną tak jak Maryja z ikoną Amen.