1. Dziś IX Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, po sumie i o g.16.30 procesja eucharystyczna z nabożeństwem czerwcowym, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. Codziennie rano i wieczorem po Mszy świętej procesja eucharystyczna połączona z nabożeństwem czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.
  3. We wtorek wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  4. W środę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy wszystkich chłopców z klas trzecich i starszych, którzy chcą zostać ministrantami.
  5. W czwartek po Mszy świętej wieczornej zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz błogosławieństwo dzieci i wianków.
  6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy świętej rano i wieczorem będzie procesja eucharystyczna. W piątek Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego, z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania mięsa. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  7. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP.
  8. W następną niedzielę o g.11.00 w naszym kościele Msza święta dla dzieci ze specjalną oprawą wokalno – muzyczną. Składka na tacę z następnej niedzieli na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach, na konto parafialne i w kancelarii, a szczególnie tę złożoną przez rejony przygotowujące pierwszy ołtarz na Boże Ciało. Msze święte w intencji mieszkańców tych rejonów czyli : Wojsławia, ul. Żegoty, Domów za torem i Przedmieścia będzie celebrowana 13.09.2018 r. o g. 6.30 i 21.10.2018 r. o g.11.00.
  10. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty : + Czesława Marzec z Wojsławia, l.85. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  11. Młodzież z klas trzecich gimnazjum wybiera się na pielgrzymkę dziękczynną za sakrament bierzmowania do sanktuarium maryjnego w Litmanowej na Słowacji, Bardzo proszę o potwierdzenie zgłoszenia do 10 czerwca tj. do następnej niedzieli.