1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła, o g.16.30 różaniec z wypominkami, o g.17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji zmarłych dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta, a potem spotkanie dla ministrantów
  4. W piątek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, spotkanie dla młodzieży trzecich klas gimnazjalnych. Zapraszamy także rodziców.
  5. W sobotę wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Ruchu Czystych Serc.
  6. W następną niedzielę o g. 11 00 E. Ks. dr Stanisław Salaterski poświęci w naszym kościele nowe organy, pobłogosławi witraże i odnowioną kaplicę grobową Rodziny Boguszów. Serdecznie wszystkich zapraszam do naszego kościoła parafialnego na tę podniosłą uroczystość.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę. Serdecznie dziękujemy za dotychczas złożone dary i dziś złożone przez na do puszek ofiary pieniężne na pomoc w Mikulińcach na Ukrainie, gdzie jest na placówce s. Betania, nasza była zakrystianka.
  8. W skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej weszli : z urzędu – ks. Jerzy Ptak, ks. Piotr Abram, s. Ancilla, Piotr Chałupka Stanisława Kliś, Bogusław Krawczyk, Stefan Maroń ; z wyboru – Maria Sukiennik, Harla Tadeusz, Nowak Jolanta, Marek Mazur, Grzegorz Krupa, Piotr Wnuk; z nominacji – Adam Gaweł, Władysław Siembab.