1. Dziś VI Niedziela Zwykła , o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta wieczorna.
  3. W piątek święto Katedry św. Piotra, Apostoła, o g. 16.00 spotkanie dla DSM.
  4. W sobotę wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  5. W następną niedzielę o g. 11.00 Msza święta dla dzieci z kazaniem i oprawą wokalno – muzyczną. Składka na tacę z następnej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby inwestycyjne naszego kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach oraz złożone dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Serdeczne podziękowanie dla księdza dra Marcina Krępy za ufundowanie kolejnych 7 białych ornatów oraz lavabo przy tabernakulum.
  7. Urząd Miejski w Mielcu informuje, że od 23 lutego br. obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusów MKS. Szczegóły na tronie internetowej MKS-u oraz na przystankach.
  8. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabyć w cenie 15 zł książkę autorstwa Anny Gąsior, ks. Janusza Królikowskiego i ks. Andrzeja Witko zatytułowaną „Ku chwale Przenajświętszej Trójcy z Dziejów Zakonu Trynitarzy w Polsce Mielec – Krywicze” wraz z Nowenną do Pana Jezusa Nazareńskiego, którego figura znajduje się w Krywiczach na Białorusi, a jej kopia w Mielcu w kościele na Smoczce.