U Ks. Proboszcza zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. Ks. Jerzy przebywa aktualnie na leczeniu w szpitalu. Wszystkich parafian prosimy  o modlitwę w intencji Ks. Proboszcza oraz Ks. Wikariusza,  Ks. Seniora i wszystkie pozostałe osoby objęte kwarantanną.

Kościół parafialny pozostaje otwarty dla wiernych. Msze Święte będą odprawiać kapłani  z sąsiednich parafii. Jednak z uwagi na zaistniałą sytuację nastąpi zmiana co do godzin sprawowanych Mszy Świętych:

Dzisiaj (piątek 2.10.2020r.)

Wieczorem Msza Święta o godz. 17.00. Spowiedź święta od godz. 16.00 zostaje odwołana. Msza Święta i spowiedź święta na Łużu zostają odwołane. Zamówiona intencja Mszy Świętej w kaplicy na Łużu zostanie odprawiona na plebanii.

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zostaje odwołane.

Sobota (3.10. 2020r.)

Msza Święta w kościele parafialnym o godzinie 17.00. Msza Święta o godz. 6.30 oraz Nabożeństwo  I Sobót Miesiąca zostają odwołane. Zamówione intencje porannej Mszy Świętej zostaną odprawione na plebanii.

Msza Święta pogrzebowa + Marię Tomalik będzie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 10.30. Różaniec za duszę zmarłej na skutek decyzji najbliższej rodziny zostaje odwołany.

Niedziela (4.10.2020r.)

Msze Święte w kościele parafialnym zostaną odprawione o godz. 9.30 i 11.00.

Pozostałe Msze Święte: o godzinie 7.30 i 17.00 oraz na Łużu o godz. 8.15 zostają odwołane. Zamówione intencje mszalne na te Eucharystie zostaną odprawione przez kapłanów na plebanii. Członkowie róż różańcowych zmieniają się tajemnicami między sobą.

W ciągu tygodnia w dni powszednie w kościele parafialnym Msza Święta będzie odprawiana tylko o godz. 17.00. Msza Święta o godzinie 6.30 zostaje odwołana. Zamówione intencje na Msze Święte poranne zostaną odprawione przez kapłanów na plebanii.

W najbliższym tygodniu spotkania formacyjne: aspirantów, ministrantów, lektorów, grupy apostolskiej, dzieci przygotowujących się do I spowiedzi Komunii Świętej zostają odwołane.

Kancelaria parafialna do 11 października pozostaje nieczynna. Kontakt z kapłanami wyłącznie drogą telefoniczną.

Ks. Wikariusz  607 058 675