1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Bożego Narodzenia, o g.17.00 Msza święta wieczorna.
  2. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły – „W ciągu roku” przed Wielkim Postem.
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a po niej Msza święta.
  4. W następną niedzielę Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce, składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za ofiary na inwestycje w parafii złożone na konto parafialne, w kopertach oraz dziś na tacę.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności : + Stefan Krużel z Iniska, l.83, woj. zachodniopomorskie i + Maria Borys, l. 87 z Podlasu. Pogrzeb + Marii będzie dzisiaj o g. 13.30 Różaniec w kościele, o g. 14.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”