1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Bożego Narodzenia, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży.
  2. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły – „W ciągu roku” przed Wielkim Postem.
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a po niej Msza święta.
  4. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM.
  5. W następną niedzielę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Składka na tacę będzie przeznaczona na inwestycje w parafii.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach oraz w czasie kolędy. W piątek zostały zamontowane płaskorzeźby w trzech kapliczkach, przedstawiające boleści Matki Bożej. Za ufundowanie ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie, a są nimi : I – Marzena i Janusz Nowakowie z Przedmieścia oraz Agata i Andrzej Baliccy z Rzeszowa ; II – Ks. Stanisław Marczewski i Janina Marczewska z Mielca ; III – Danuta i Władysław Hyjkowie z Rzemienia. Pozostałe cztery są w trakcie wykonywania w pracowni artystycznej w Rzeszowie.
  7. Amatorska Grupa Teatralna „KIEŁKOWIANIE” serdecznie zaprasza na Jasełka, które odbędą się w kościele w Kiełkowie dzisiaj 07.01.2018r., o godz. 15.00.
  8. Burmistrz Przecławia informuje, że rozpoczęto realizację projektu Odnawialne Źródła Energii tzw. OZE i w związku z tym zapraszamy mieszkańców Gminy Przecław, którzy na przełomie roku 2016/2017 złożyli do Urzędu Miejskiego w Przecławiu deklaracje o przystąpieniu do tego projektu, na spotkania informacyjne. Spotkania te odbędą się:

– 10 stycznia o godz.18.00 w Szkole Podstawowej w Tuszymie

– 11 stycznia o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Przecławiu.