1. Dzisiaj Święto Najświętszej Rodziny : Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. W poniedziałek święto Świętych Młodzianków Męczenników.
  3. W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego 2020, o g. 16.00 Nieszpory dziękczynne z podsumowaniem roku kalendarzowego, po nich Msza święta wieczorna.
  4. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze święte jak w każdą niedzielę.
  5. W sobotę wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła, od g. 8.00 odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną, od g.16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Katarzyny Sieneńskiej.
  6. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci.
  7. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby naszego kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności : + Ks. Prałat Bronisław Marczyk, l.87, Rezydent w naszej parafii w latach 2007 do 2012, były proboszcz parafii św. Stanisława, biskupa i męczennika w Pustkowie – Osiedlu oraz + Genowefa Kopera z Rzochowa, l.81. Pogrzeb + Genowefy Kopera będzie we wtorek o g. 11.30 Różaniec w kościele, o g. 12.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.