1. Dzisiaj Święto Najświętszej Rodziny : Jezusa, Maryi i Józefa, ostatni dzień roku kalendarzowego 2017, o g. 16.00 Nieszpory dziękczynne z podsumowaniem roku kalendarzowego, po nich Msza święta wieczorna. Od g. 23.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, O północy Msza święta na powitanie nowego 2018 roku będzie ofiarowana w intencji wszystkich parafian. Zapraszamy do licznego udziału w tej Mszy świętej.
  2. W poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze święte jak w każdą niedzielę.
  3. We wtorek wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza święta, po niej spotkanie dla lektorów i ministrantów. W środę na wieczorne nabożeństwo zapraszamy dzieci I komunijne wraz z rodzicami.
  5. W czwartek od g. 16.00 Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej Msza święta.
  6. W piątek o g. 6.30 i 17.00 Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, o 18.15 na Łużu, Od g. 16.00 okazja do spowiedzi w kościele od 18.00 na Łużu. Na wieczornej Mszy świętej spotkanie miesięczne wszystkich kandydatów do bierzmowania : z klas VI i VII szkoły podstawowej oraz z klas II i III gimnazjum, o g. 18.00 spotkanie dla grupy młodzieżowej. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną : od g.8.00 ks. proboszcz, od g. 14.00 ks. Piotr.
  7. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze święte jak w każdą niedzielę, po Mszach świętych poświęcenie złota kadzidła, mirry i kredy, a po nich w tym dniu młodzież będzie rozprowadzać poświęcone kadzidło i kredę. Dobrowolne ofiary złożone przy tej okazji młodzież przeznaczy na potrzeby swojej działalności apostolskiej. Od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Katarzyny Sieneńskiej.
  8. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby naszego kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach. Serdeczne podziękowanie dla kolędników misyjnych i za zebrane przez nich ofiary.
  10. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Anna Marchlik z Rzochowa, l.94. Pogrzeb będzie we wtorek o g. 11.30 różaniec w kościele i o g. 12.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ja polecamy Miłosierdziu Bożemu ; „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.