1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy, zakończenie czasu Komunii świętej wielkanocnej, o g. 12.00 w parafii Trójcy Przenajświętszej na Smoczce odpust, u nas o g. 16.40 nabożeństwo majowe a po nim Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek święto Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny, zakończenie nabożeństw majowych
  3. We wtorek wsp. św. Justyna, męczennika, Dzień Dziecka, nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa będzie codziennie, również w niedziele po Mszy świętej wieczornej.
  4. W środę po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla lektorów, ministrantów i aspirantów.
  5. W czwartek będzie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej /Boże Ciało/. Porządek nabożeństw jest następujący : Msze święte o g. 7.30, o g. 10.00 suma z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy, usytuowanych w Rynku Rzochowskim, które przygotują : pierwszy Wojsław 2, drugi i trzeci według tradycji /po siedem rodzin/, czwarty Rzochów 15 ; wieczorem o g.16.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła, a po niej Msza święta wieczorna. Msza święta na Łużu o g. 8.15. Składka na tacę będzie przeznaczona na hospicja i cele charytatywne w diecezji.
  6. W piątek i sobotę procesja eucharystyczna wokół kościoła będzie tylko wieczorem.
  7. W piątek Msze święte o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o 19.15 na Łużu, od g. 17.00 okazja do spowiedzi świętej w kościele, od g. 19.00 na Łużu. Składka na tacę będzie na misje. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od g.8.00 ks. proboszcz, od g. 14.00 ks. Janusz.
  8. W sobotę wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika, od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Anny, po niej Msza święta.
  9. W następna niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na Mszy świętej o g.9.30 uroczyste włączenie aspirantów do grona ministrantów, na sumie chrzest dzieci.
  10. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary na cele inwestycyjne, złożone na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii parafialnej. Został wykonany wjazd do nowej części cmentarza, gdzie za bramą będzie stanowisko dla koszy na śmieci cmentarne. Kosze te będą tam ustawione pod koniec czerwca, po wykonaniu dojścia do nich chodnikiem z kostki. Dojście będzie oznakowane.
  11. W zakrystii jest do nabycia album z tekstem i kolorowymi zdjęciami z kościołów obydwu dekanatów mieleckich i dębickich, radomyskiego pustkowskiego i pilzneńskiego. Cena 80 zł.