1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o g. 16 40 Nabożeństwo Majowe z Nowenną do Ducha Świętego, a po nich Msza święta wieczorna. Dziś polećmy Panu Bogu w naszych modlitwach biskupa naszej diecezji Ks. Bp. Andrzeja Jeża, który obchodzi swoje imieniny.
  2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego przypominająca wszystkim wiernym Sakrament Bierzmowania i zaciągnięte wówczas obowiązki, zwłaszcza apostołowania słowem i przykładem życia. Codziennie po Mszy świętej wieczornej będzie Nowenna do Ducha Świętego i nabożeństwo majowe. Na te nabożeństwa wieczorne zapraszamy wszystkich, by uprosić Boga przez pośrednictwo naszej orędowniczki Maryi ustanie pandemii.
  3. We wtorek wsp. św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera.
  4. W piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  5. W następną niedzielę będzie Uroczystość Zesłania Ducha Świętego oraz zakończenie okresu wielkanocnego i czasu Komunii świętej wielkanocnej.
  6. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne naszym kościele złożone na konto parafialne i w kopertach oraz w ubiegłą niedzielę na tacę. Termin rozpoczęcia prac przy elewacji plebanii i domu parafialnego przesunął się na lipiec.
  7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Barbara Weryńska z Rzochowa, l.91. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ja polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  8. Dnia 18 maja /wtorek o g. 8.30 w Budynku Wielofunkcyjnym Rady Osiedla– Rynek Rzochowski 3, odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje na wywieszonym plakacie.
  9. W związku z nasilającym się w ostatnich dniach zaśmiecaniem naszego osiedla odpadami pochodzącymi z remontu mieszkań, Straż Miejska w Mielcu prosi o zgłaszanie zauważonych numerów rejestracyjnych tych samochodów, z których w różnych miejscach są wyrzucane te śmieci.
  10. Ogłoszenie o powszechnym spisie ludności i mieszkań /odczytać załącznik/.