Uroczystość Wniebowzięcia NMP  – 15.08.2021 r.

1. Dziś Uroczystość Wniebowzięcia NMP po Mszach świętych błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. We wtorek wsp. św. Jacka, prezbitera. Z Tarnowa wyrusza XXXIX diecezjalna piesza pielgrzymka na Jasną Górę.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła, po niej Msza święta.
  4. W piątek wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  5. W sobotę wsp. św. Piusa X, papieża.
  6. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na odnowienie elewacji plebanii złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę. „Bóg zapłać” za ofiarowane kwiaty do wystroju kościoła.
  7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Maria Siewierska z Rzochowa, l. 91. Pogrzeb będzie we wtorek o g. 14.00 wyprowadzenie z „Edenu”, o 14.30 Różaniec w kościele, o 15.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  8. Dnia 24 sierpnia /wtorek/ od g. 8.30 w Budynku Wielofunkcyjnym Rady Osiedla w miejscowości Mielec, ul. Rynek Rzochowski 3 odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie
  9. Medyczna Szkoła Policealna w Mielcu prowadzi nabór uczniów na rok szkolny 2021/2022 na kierunki medyczne : technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik sterylizacji medycznej, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, opiekunka dziecięca. Szkoła Publiczna, nauka bezpłatna.
2021-08-15T01:22:39+02:00