1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie okresu wielkanocnego i czasu Komunii świętej wielkanocnej, o g. 16.30 nabożeństwo majowe, a po nim Msza święta wieczorna, o g. 12.00 suma odpustowa w parafii Ducha Świętego w Mielcu.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o g. 7.00, 9.00, 18.00, na Łużu o g. 17.00.
  3. W środę po nabożeństwie majowym spotkanie ministrantów i lektorów.
  4. W czwartek będziemy obchodzić święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze święte będą o g. 6.30 i 18.00.
  5. W piątek o g. 17.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla parafialnej grupy młodzieżowej.  Na godz. 18.00 parafia w Przecławiu zaprasza na nabożeństwo o uwolnienie i uzdrowienie.
  6. W sobotę św. Filipa Nereusza, prezbitera. Jest to również Dzień Matki. Otoczmy w tym dniu nasze mamy szczególną modlitwą.
  7. W następny czwartek 31 maja będzie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało). Prosimy o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało : pierwszy ołtarz przygotowuje przedmieście 1, drugi i trzeci według tradycji, czwarty Rzochów 12. Prosimy, aby w przygotowanie ołtarzy włączyli się wszyscy mieszkańcy ww. rejonów.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne przy naszym kościele złożone na konto parafialne i w kopertach.
  9. Prezydent Miasta Mielca zaprasza na bezpłatne badanie kolonoskopii mieszkańców miasta w wieku od 66 do 70 roku życia. Szczegóły na plakacie.