1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, o g. 16.40 nabożeństwo majowe, po nim Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o g. 7.00, 9.00, 18.00, na Łużu o g. 17.00.
  3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  4. W środę wsp. św. Filipa Nereusza, prezbitera, Dzień Matki, po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla lektorów, ministrantów i aspirantów.
  5. W czwartek będziemy obchodzić święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, pielgrzymka kapłanów diecezji tarnowskiej do Tuchowa.
  6. W sobotę wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  8. W następny czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało). Prosimy o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało : pierwszy ołtarz przygotowuje Wojsław 2, drugi i trzeci według tradycji, czwarty Rzochów 15. Prosimy, aby w przygotowanie ołtarzy włączyli się wszyscy mieszkańcy ww. rejonów, również młodzież i dzieci. Ołtarze będą na Rynku Rzochowskim.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary na utrzymanie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach. Serdeczne podziękowanie dla OSP Rzochów za wykonanie oprysku chwastów na kostce granitowej przy kościele i plebanii.