1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, o g. 16.40 ostatnie nabożeństwo majowe, po nim Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o g. 7.00, 9.00, 18.00, na Łużu o g. 17.00. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla młodzieży z grupy apostolskiej.
  3. W środę wsp. św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników, na Mszę świętą wieczorną o g. 18.00 niech przyjdą dzieci z klas trzecich przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami, po nabożeństwie wieczornym spotkanie ministrantów i lektorów.
  4. W czwartek będziemy obchodzić święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Od g. 17.00 Godzina święta, adoracja Najświętszego Sakramentu o g. 18.00 Msza święta, po niej spotkanie dla aspirantów.
  5. W piątek wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika, Msze święte o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o 19.15 na Łużu, okazja do spowiedzi świętej w piątek od g. 17.00 w kościele, od g. 19.00 na Łużu. Na Mszę świętą wieczorną zapraszamy kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami. W piątek od g. 8.00 odwiedziny chorych z posługa sakramentalna w domach. Odwiedzamy chorych w domach na wyraźna prośbę, dlatego należy zgłosić w kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie tych chorych , do których ksiądz ma przyjechać z posługą.
  6. W sobotę od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca wraz z nabożeństwem czerwcowym, którą poprowadzą róże św. Anny i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, po niej Msza święta wieczorna.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po sumie dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci.
  8. W następny czwartek 11 czerwca będzie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało). Prosimy o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało : pierwszy ołtarz przygotowuje Wojsław 1, drugi i trzeci według tradycji, czwarty Rzochów 14. Prosimy, aby w przygotowanie ołtarzy włączyli się wszyscy mieszkańcy ww. rejonów, również młodzież i dzieci. W tym roku nie będzie ołtarzy na Rynku Rzochowskim, natomiast ołtarze będą w czterech zabytkowych kapliczkach przy placu kościelnym.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary na utrzymanie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę.