1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocy, o g. 16.40 nabożeństwo majowe, a po nim Msza święta wieczorna.
  2. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych poświęconych Maryi, naszej Matce i Królowej.
  3. W czwartek święto św. Macieja, Apostoła.
  4. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. W sobotę imieniny obchodzi biskup naszej diecezji, Ksiądz Biskup Andrzej Jeż. Otoczmy Go w tym dniu naszą modlitwą.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne przy naszym kościele złożone na konto parafialne, w kopertach oraz złożone dziś na tacę.
  6. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty + Stanisław Mysona, l.67 z Osiedla Inwestorów. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.