V Niedziela Wielkanocy – 19.05.2018 r.

  1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocy, o g. 16.40 nabożeństwo majowe, a po nim Msza święta wieczorna.
  2. Zachęcamy wszystkich dorosłych z dziećmi i młodzieżą do udziału w nabożeństwach majowych poświęconych Maryi, naszej Matce i Królowej.
  3. W środę po wieczornym nabożeństwie spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W czwartek o g. 16.30 w domu parafialnym egzamin przed bierzmowaniem dla młodzieży klas siódmych SP nr 12 w Mielcu i SP w Rzemieniu. Na egzamin przychodzą rodzice tej młodzieży. O g. 19.00 próba scholi.
  5. W piątek wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych, po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla apostolskiej grupy młodzieżowej.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne przy naszym kościele złożone na konto parafialne, w kopertach, przez młodzież z rodzicami z racji przyjęcia bierzmowania w marcu tego roku, dzieci z klas trzecich z rodzicami z okazji I Komunii świętej w ubiegłą niedzielę oraz złożone dziś na tacę. Najbliższe prace do wykonania to dokończenie chodnika przez środek cmentarza.
  7. W następną niedzielę zamiast kazania po Mszach świętych dopołudniowych schola i grupa młodzieżowa zaprasza na misterium ku czci Matki Najświętszej i w intencji naszych mam – z okazji Dnia Matki.
  8. W najbliższą niedzielę 26 maja na placu rekreacyjnym przy szkole nr 11 na osiedlu Smoczka od godz. 15:00 odbędzie się Majówka Rodzinna, której organizatorem jest Domowy Kościół.Będzie to sposób na wspólne spędzenie czasu dla całych rodzin. Przewidzianych jest wiele atrakcji m.in. występy sceniczne dzieci i młodzieży, zabawy i konkursy z nagrodami dla całych rodzin. Majówkę zakończy zabawa taneczna. Serdecznie zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej zabawie w imieniu organizatorów ks. Jerzy Ciećko, wikariusz parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu.
  9. Urząd Miejski w Mielcu informuje, że we wtorek 21 maja br. o g. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 12 w Mielcu odbędzie się spotkanie z Prezydentem Miasta Mielca Jackiem Wiśniewskim, na którym zostanie przedstawiony Mielecki Budżet Obywatelski.
  10. Biuro Powiatowe ARiMR w Mielcu zaprasza na spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 21.05.2019 r. (wtorek) o g 10.00 w Nadleśnictwie Tuszyma. Tematem spotkania będzie : „Wsparcie na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska”. Swoje przedłożenia w tym temacie przedstawią  przedstawiciel ARiMR w Mielcu oraz przedstawiciel Nadleśnictwa.
2019-05-19T01:41:10+02:00