V Niedziela Wielkanocy – 2.05.2021 r.

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocy, o g. 16.30 nabożeństwo majowe, g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze święte o g. 7.30. 9.30. 11.00 i 17.00, na Łużu o 8,15.
  3. Nabożeństwa majowe w miesiącu będą w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, a w niedziele i święta o g. 16.30. Zachęcamy wszystkich dorosłych z dziećmi i młodzieżą do udziału w tych nabożeństwach poświęconych Maryi, naszej Matce i Królowej.
  4. We wtorek wsp. św. Floriana, męczennika, patrona strażaków.
  5. W środę o g. 17.00 próba dla dzieci klas trzecich przed I Komunią świętą, po Mszy świętej dla młodzieży klas ósmych przed Bierzmowaniem.
  6. W czwartek święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów, od g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a w domu parafialnym dla lektorów i ministrantów omówienie liturgii kanonicznej wizytacji biskupiej. Po Mszy świętej próba dla dzieci klas trzecich.
  7. W środę, czwartek i piątek na Mszy świętej o g. 18.00 modlitewne triduum dla młodzieży klas ósmych.
  8. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00, na Łużu o g. 19.15. Okazja do spowiedzi świętej, zwłaszcza dla kandydatów do Bierzmowania, rodziców i ich świadków od g. 17.00 w kościele, od g. 19.00 na Łużu. Po Mszy świętej próba dla młodzieży klas ósmych. Składka na cele misyjne. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną ks. proboszcz od g. 8.00, ks. Janusz od g.14.00.
  9. W sobotę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. O g. 9.00 I spowiedź dla dzieci klas trzecich, ich rodziców, rodzin i chrzestnych. Mszą świętą o g. 18.00 rozpoczyna się Kanoniczna Wizytacja J.E. Ks. Biskupa Leszka Leszkiewicza z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Składka z bierzmowania na diecezjalny fundusz stypendialny dla młodzieży zdolnej a niezamożnej.
  10. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne przy naszym kościele złożone na konto parafialne i w kopertach..
  11. W następną niedzielę dalszy ciąg kanonicznej wizytacji Biskupa według następującego programu /przeczytać/, który jest również na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
2021-05-02T05:11:27+02:00