1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocy, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. We wtorek wsp. św. Józefa Rzemieślnika. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, a w niedziele o g. 16.30. Zachęcamy wszystkich dorosłych z dziećmi i młodzieżą do udziału w tych nabożeństwach poświęconych Maryi, naszej Matce i Królowej.
  3. We wtorek po wieczornym nabożeństwie S. Szczepana zaprasza wszystkie dziewczęta, które należą aktualnie lub wcześniej do 5 lat wstecz należały do DSM na krótkie spotkanie.
  4. W środę wsp. św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, na Mszę świętą, nabożeństwo majowe, a potem na czuwanie zapraszamy tegorocznych maturzystów, aby modlili się pomyślność na maturze i dobry wybór drogi życiowej.
  5. W czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze święte o g. 7.30. 9.30. 11.00 i 17.00, na Łużu o 8,15. Od g. 16.00 Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu zako9ńczona nabożeństwem majowym, w czasie której będziemy się modlić za powołanych do służby w kościele i o nowe powołania do kapłaństwa i do życia konsekrowanego z naszej parafii. Do Dobrynina na odpust zapraszają duszpasterze i parafianie.
  6. W piątek wsp. św. Floriana, męczennika. Msze święte o g. 6.30 i 18.00, na Łużu o g. 19.15. Okazja do spowiedzi świętej od g. 17.00 w kościele, od g. 19.00 na Łużu. Składka na cele misyjne. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną obydwaj księża od g. 13.00. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  7. W sobotę od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca, poprowadzą róże św. Magdaleny i św. Ludwika i Zeli Martin. Po adoracji Msza święta.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne przy naszym kościele złożone na konto parafialne i w kopertach oraz złożone dziś na tacę, a przeznaczone na zapłacenie ostatniej raty za ogrzewanie kościoła.
  9. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci.
  10. Dnia 9 maja /środa/ od g. 13.30 w Ośrodku Zdrowia w Rzemieniu odbędzie się kompleksowe komputerowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje w Ośrodku Zdrowia.